Turkish Arabic English French German

Yarım Kol Deri Sandalye Modeli

Yarım Kol Deri Sandalye Modeli

Yarım kol deri sandalye modeli deri detaylarının öne çıktığı, kol kısmının tasarımı açısından oldukça farklı görünümlü ve kullanışlı sandalye üretimlerimizden birisidir. Oldukça fonksiyonel ve çok yönlü bir model olarak hemen hemen her yerde kullanıma izin veren bir yapıya sahiptir. Renk ve model itibariyle yemek masalarında, cafe ve restoranlarda, mutfaklarda, dekor amaçlı olarak bazı işletmelerde kullanıma uygundur. Görüntüsünün yanında üründe kullanılan materyallerin yapısı da birçok mekânda kullanımına uygun olacak şekilde güçlü ve kalitelidir. Böylece hem uzun ömürlü hem de tasarım olarak dikkat çekici bir sandalye olarak tüm beklentilere yanıt veren bir modeldir.

 

Yarım Kol Deri Sandalye Özellikleri

Yarım kol deri sandalye, isminde geçen özelliklerini ön plana taşıyan bir sandalyedir. Bunlardan ilki olarak deri kumaşa değinecek olursak bütünüyle klasik ve aynı zamanda modern de bir görünüm kazandıran bir deri malzemesi ile karşı karşıya geldiğimizi söyleyebiliriz. Modelde rengi ve dokusu itibariyle oldukça sade bir deri kumaşı seçildiği için birçok yerde uyumluluk yakalayabilecek bir sandalye olarak tasarımı tamamlanan bir model olarak düşünülmüştür. Tamamen kahverengi değil alacalı bir dokuya da sahip olarak modern dokunuşların etkisini de görmek mümkündür. Ayrıca kullanılan derinin yapısı yumuşak ve kesinlikle rahatsızlık vermeyecek bir yapıda olduğundan dolayı en çok kullanıma açık olacak yerler, yemek masaları, cafe gibi yeme-içme servisi yapan işletmelerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilirler. Böylece şık ve konforlu bir ürünün keyfini herkesin yaşaması için vesile olmuş olunur.  

Yarım kol deri sandalye modeli için bir diğer önemli detay da ürünün kol kısımlarındaki tasarım detayıdır. Yarım kol olarak bilinen bu modelde, kol kısımları tam değil yarım olacak şekilde tasarlanmıştır. Deri kumaşa kol kısımlarında da yer verilerek bütünlük sağlanırken aynı zamanda farklı kol yapısı ile de modern görünümünün dozu arttırılmıştır. Böylece daha minimal ama aynı zamanda kullanışlı bir tasarım ile sandalye modeli tamamlanmıştır. Bu görünümü ile de bahsettiğimiz kullanım alanlarında bulundurulmak için gereken her türlü rahatlığa sahip bir model olarak yerini alır. Yemek yemek veya oturmak için destekli kol kısımlarının eksik olmadığı deri sandalye modeli, kullanıcılarına gayet konforlu bir deneyim yaşatmak için sunulan mobilya çeşitlerinden sadece bir tanesidir.

Deri ve kol kısımlarının ön planda olduğu oturma alanından başka, sandalye modelinde dikkat edilmesi gereken bir başka detay da ayak kısımları olmaktadır. Bu kısım, görüldüğü gibi, klasik siyah tonu ile üretilmiş ve parlatılmış görüntüsüyle deri şıklığının tamamlayıcısı olarak yerini almıştır. Koltuğun genişliği ile aynı oranda tasarlanarak sunulan dörtlü ayak kısmı, görüntü açısından tamamen bütünlüklü ve simetrik bir tasarım sunar. Bu dengeli görüntüsü ile güvende hissettirerek sağlamlığı açısından da kalite farkını gösterir. Kalınca tasarlanmış demir ayaklar sandalyenin uzun ömürlü olmasına yardımcı olurken deri kumaşın tarzına en çok yakışan duruşlarıyla şıklıktan da ödün vermemektedirler.  

 

Yarım Kol Deri Sandalye Üretimi

Yarım kol deri sandalye modeli için gerçekleştirilen üretim, en iyi malzemelerin tamamen bütünlüklü ve simetrik bir şekilde dizayn edilerek tamamlandığı bir süreçtir. Özel olarak düşünülmüş ve hayata geçirilmiş gövde yapısı, kol detayı ve ayak modeli ile deri kumaşın birleştirildiği bu hem klasik hem de modern görünümlü sandalye, birçok mekâna uyum sağlayabilmesi için tasarlanan sandalyelerden birisidir. Gayet şık görünümü ile de kullanışlı olmasının yanında dekor açısından da vereceği katkı ile her açıdan memnun kalacağınız bir ürün olmaktadır. Bu memnuniyet ürünün ekonomik yapısı ve sağlamlığı ile de katlanarak artacak, mutlu bir alışveriş deneyimi bu etkenler ile sağlanacaktır.  BENZER BLOGLAR