Turkish Arabic English French German

Turuncu Chester Koltuk Modeli

Turuncu Chester Koltuk Modeli

Turuncu chester koltuk modeli, görsel anlamda Chester model koltuk ürünlerinin klasik tarzını çok iyi yansıtan modellerimizden birisidir. Bu modelde ön plana çıkan en önemli özellik bu olmakla beraber, bu klasik modeli detaylandırıp zenginleştiren birçok ayrıntıya da değinmemek haksızlık olacaktır. Özellikle renk tonu, modelin klasik ve tarihî havası, keskin hatları ve de son olarak ayak kısımlarındaki işleme gibi detayları, bu modelin koltuk ürünleri içinden sıyrılarak çok değerli bir eşya olmasına neden olmaktadır.

Tek tek ürünün detaylarını incelemeye başlamadan önce Chester modeline dair birkaç noktaya değinerek bu koltuk modelinin en önemli özelliğinden bahsetmek yerinde olacaktır. Chester model klasik ve asla eskimeyen görünümü ile bilinmektedir. Koltuk ve kanepeler için vazgeçilmez tasarımlardan birisi olarak oldukça da popüler ve sevilen bir tasarımdır. Tasarımın en dikkat çekici kısmı, tahmin edileceği üzere koltukların sırt kısımlarındaki kumaş deseninde yatar. Bu desen, Chester modelini simgeleyen desendir ve sadece ufak değişikliklerle her ürününde yer alır. Dahası, koltuk veya kanepelerin genel şekli düşünüldüğünde göze çarpan bir diğer özelliği de yüksek kol ve minderler olarak gösterilebilir. Böylece olabildiğince yüksek tasarlanan kol kısımları ve oturma minderleri sayesinde gözden kaçmayacak bir görsel estetiği taşımaktadır.

Modellerin genel hatları ve desen özelliklerinden bahsettiğimize göre, bu ürüne özel detaylardan da bahsedebiliriz. Görüldüğü gibi turuncu chester koltuk tamamen turuncu rengin hakim olduğu bir model değil bu rengin tonlarının eskitilmiş gibi bir görünüm verildiği, görsel açıdan oldukça farklı bir modeldir. Sahip olduğu bu tonlar ve eskitilmiş görünümü chester modelin klasikliği ile de birleşince ortaya adeta eski zamanlardan kopup gelmiş gibi duran bir koltuk modeli çıkmıştır. Koltuğun bu hoş ve nostaljik havası birkaç küçük detayla da zenginleştirilmiş, bu da tamamen tarihî bir dokuya sahip bir koltuk çeşidinin varlığına sebep olmuştur. Bu detaylar, özellikle koltuğun ayak kısımlarında göze çarpan detaylardır. Koltuğun renkleri ile uyumlu kahverengi ve sarı renklerinden elde edilen tahta tabanlı ayaklar ile bu kısımda kullanılan desenler, chester koltuk modeli için yansıtılan o tarih ve eskimişlik havasını estetik açıdan destekleyen unsurlardan birisidir.

 

Turuncu Chester Koltuk Üretimi

Turuncu chester koltuk görüldüğü üzere en özel tasarım koltuk çeşitlerimizden birisidir. Bu nedenle modelin bütün detaylarının kusursuz bir görünüme sahip olması önceliğimizdir. Ayrıca bu detaylar bir araya geldiklerinde de kusursuz bir bütünlüğü oluşturmalıdır. Firmamızın kalite görüşü ve çalışma temposu doğrultusunda ele alındığında, bu koltuk modelinin sınırları zorlayan tasarımının tamamen firma misyonumuzu yansıtabilecek bir kapasiteye sahip olduğu dikkat çeker. Oluşturulan Chester modeli dâhil ince işlemeler, ayak tasarımı, kumaş seçimi ve renklerin kullanımı gibi daha sayılabilecek birçok unsur, önce tek başlarına düşünülerek tasarlanmış, sonrasında modelin bütününde nasıl duracakları düşünülerek ayrıntılandırılmışlardır. Böylece bir araya gelerek görmüş olduğunuz turuncu chester koltuk modelini oluşturmuşlardır.

 

Turuncu Chester Koltuk Fiyatı

Turuncu Chester koltuk fiyatı, Chester model olarak üretilen ve özel tasarımı sayesinde kendisine özgü bir model kazanan bu koltuk modeli için farklı unsurların sağladıkları katkılar ve koltuğun üretiminde harcanan emek ile zaman gibi faktörler sonucunda belirlenir. Bu faktörlerin her biri yazımızda belirttiğimiz detayları kapsamaktadır. Bu nedenle aslında ürünün fiyatı için de oldukça şeffaf bir çalışma yapıldığı görülecektir. Bu özel modelin oluşabilmesi için yapılan detaylı çalışmalar, yine detaylı incelemeler sonucunda belirlenen bir fiyat karşılığı ile desteklenir. Böylece baştan sona kalite ve güven anlayışının sürdürüldüğü bir koltuk modeli üretim süreci sorunsuzca tamamlanmış olur.BENZER BLOGLAR