Turkish Arabic English French German

Kafes Berjer Sandalye Modeli

Kafes Berjer Sandalye Modeli

Kafes berjer sandalye modeli kafes detaylı iskelet yapısından kaynaklı bu ismi alarak farklı bir berjer modeli olduğunu ilk andan haber vermektedir. Arka kısmın tamamen kafes model olduğu ve bu modelin altın renkleri ile detaylandırıldığı bu özel sandalye, gösteriş ve farklılığın yakalanmak istediği dekorasyonlar için yaratılmıştır. Bu yüzden genellikle lüks mekânlarda ve otel gibi büyük işletmelerde kullanıma oldukça elverişlidirler. Modelin en dikkat çekici yönü bu olmakla beraber kullanılan renk tonlarının dengesi, kumaş seçimi ve küçük detaylarla zenginleştirilen tasarımı ile tamamen göz alıcı bir mobilya üretimi gerçekleştirilmiştir.

Modelin tasarımında kullanılan detayların en önemlilerinden ilkini kafes yapısı oluşturur. Sırttaki kumaşın kapladığı demirden kafes ile şık bir ayrıntıyı yakalayan berjer sandalye modeli için bu ayrıntı enli ve yüksek tutulmuştur. Böylece bütün detayları üstüne çekerek modelin ana özelliği olmaya ve klasik bir berjer olmasını engellemeye hak kazanır. Aynı materyal, sandalyenin ayaklarında da kullanılıp bütünüyle altın renginin şıklığını taşıyan bir ürün olarak satışa sunulmuştur. Geniş aralıklı tutulan bu demir kısımlar, sandalyenin de boyut olarak büyümesini ve rahatlığı görsel olarak da taşımasını sağlamaktadır.

Kafes detaylarından sonra ise değinilmesi gereken şey berjer sandalye modelinin büyük bir kısmını oluşturan kumaşı ve bununla ilgili detaylarıdır. Tamamen yumuşak ve konforlu bir yapıya sahip olan kumaş, arkasındaki kafes modelinin şıklığını dokusu ile tamamlamaktadır. Bu dokuya eşlik eden kiremit renk tonu da model için en uygun renklerden biri olarak isabetli bir tercih olmuştur. Sıcak renklerin hâkim olduğu bir sandalye olarak gayet göze hitap eden ve ihtişamlı görünen berjer modeli, genellikle bu renk tonlarının tercih edildiği ve müşterilerinin modunu olumlu yönde etkilemeyi seven işletmelerin çok beğeneceği bir görünüme sahiptir.  Yastık detayı ile ufak bir konfor işareti de sağlanarak her anlamda iyi bir model olduğunu göstermeye hevesli bir tasarım oluşturulmuştur.

 

Kafes Berjer Sandalye Modeli Üretimi

Kafes berjer sandalye modeli üretimi modelin ince detaylarını hayata geçirmek açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kafes kısmından yastık detayına kadar her bir ayrıntının dikkatle planlanması sonucunda tasarımı gerçekleştirilmiş bir model olarak bütünüyle şık bir ürün olması için çalışılmıştır. Bu yüzden hem mekânların ihtiyaçları düşünülmüş hem de farklı bir berjer sandalye yaratmak için yaratıcılığın sınırları zorlanmıştır. Kullanışlılık ile şıklığın bir araya geldiği bu sıra dışı modelde, herkesin sevebileceği ve ihtiyaç duyabileceği bir özelliğe rastlamak mümkündür.

Bütün bunlar çerçevesinde gayet özel bir görünüm taşıyan ve de bu özel görünümü konforlu dokusuyla tamamlayan bir model olarak satışa çıkartılarak dekorasyonlarında detaya önem verenler için en iyi tercihlerden birisi haline getirilmiştir. Kumaşta kullanılan renk tonu ve altın uyumu, kumaşın dokusunun verdiği rahatlık ve geniş tutulan gövdesi ile oldukça şık detaylar barındıran bir model olarak sunulmuş; bu detaylarla birlikte zenginleşerek kullanıldığı alanlarda en fazla dikkati kendi üstünde toplayabilecek bir kapasiteye sahip hale getirilmiştir.

Sonuç olarak kafes berjer sandalye, kendi kategorisi içindeki en tarz ve en farklı estetiğe sahip bir model olarak göz alıcı olmaktan hoşlanan ve bunu mekânlarında da yansıtmak isteyenlerin sevebileceği ürünlerdendir. Sandalyenin sahip olduğu farklı tasarım ile göz kamaştırıcı bir dekor sağlamamak imkânsız olmakla birlikte yapısı ile konforu da mümkün kılabilirsiniz. Böylece yeme-içme servisi amaçlı kullanılan çoğu mekânda bu modele yer verebilir, hatta yaratıcılığınızı ve sıra dışı stilinizi kanıtlamak istediğiniz her yerde bu oldukça dikkat çekici üründen yardım alabilirsiniz.BENZER BLOGLAR